Miło nam poinformować, że firma NetProf otrzymała nagrodę od firmy Cisco – jako Partner roku 2022 w sektorze Small Business.  

Podczas Cisco Partner Summit mogliśmy usłyszeć o NetProf: “Za wyjątkowe osiągnięcia oraz energię włożoną w rozwój sprzedaży w Segmencie SMB, indywidualne podejście do każdego (nawet najmniejszego) projektu oraz aktywną promocję rozwiązań Cisco SMB. Za podręcznikową współpracę z zespołem Cisco Virtual Demand Center oraz dbanie o najwyższe standardy obsługi klientów Cisco w SMB” oraz wręczono nam symboliczną drewnianą statuetkę.

Jest to dla nas duże wyróżnienie, tym bardziej, że na rynku jest niemała konkurencja wśród prawie 800 partnerów Cisco.

Chcielibyśmy podziękować całemu zespołowi Cisco za bardzo dobrą współpracę merytoryczną i handlową, dystrybutorom za nieocenioną pomoc przy realizacji zamówień, a klientom za zaufanie do nas.

To wyróżnienie otrzymaliśmy dzięki naszej wiedzy i pracy, także podziękowania dla całego zespołu NetProf.

Nasz sukces został zbudowany w oparciu o niezawodne rozwiązania i produkty firmy Cisco, które pomagają rozwiązywać problemy naszych klientów.

Jako zespół NetProf staramy się profesjonalnie obsługiwać naszych klientów, tak aby byli zadowoleni, wracali do nas i polecali dalej:)

Small Business dla Cisco, to firmy poniżej 250 pracowników. 

 #NetProf #ParterCisco #PartnerRoku #CiscoPartnerSummit #cisco #smallbusiness