Serdecznie zapraszamy na konferencję Pancernik IT Security Show, która odbędzie się w Katowicach, 2022.10.28 (piątek).

Zespół NetProf przedstawiać będzie rozwiązania firmy Cisco. Zapraszamy na naszą prelekcję p.t.  „Chmura w cyberbezpieczeństwie, Święty Grall czy przekleństwo?” do sali P2, godzina 11:05 – 11:45.
Zaprezentujemy w jaki sposób łatwo zabezpieczyć zdalnych użytkowników i mieć prostą do utrzymania infrastrukturę IT zarządzaną z chmury z Cisco Umbrella i Meraki.

Prelegenci: Michał Gurbski, Tomasz Mrożkiewicz

Jest to już szósta edycja tego wydarzenia

Głównymi tematami jak co roku są zagadnienia z dziedziny szeroko rozumianego cyberbezpieczeństwa. Cisco ma bardzo szeroką gamę rozwiązań z tego zakresu i jako partner dostarczamy cały ich asortyment. Poniżej zagadnienia, z którymi spotkamy się w procesie wdrażania, kompleksowej ochrony dla naszych klientów.

Tym razem skupimy się głównie na dwóch rozwiązaniach chmurowych z szerokiego grona produktów z dziedziny bezpieczeństwa. Cisco Meraki oraz Cisco Umbrella. Opowiemy o tych rozwiązaniach, przedstawiając ich możliwości, pokażemy jak je ze sobą integrować, tak aby zwiększyć ich użyteczność i łatwość wdrażania. Przedstawimy przypadki z którymi spotykamy się na co dzień, jak i w czym mogą nam pomóc te rozwiązania.

meraki

 

NetProf Logo

 

 

 

Data konferencji:
2022.10.28 (piątek)
7:30 – 16:00

Miejsce konferencji:
Vienna House Easy
ul. Sokolska 24, 40-086 Katowice

Organizator:
Pancernik IT sp. z o.o.
ul. Ignacego Paderewskiego 35
40-282 Katowice

Link do wydarzenia https://security.show.pancernik.it/

Dla czytających i interesujących się tymi zagadnieniami mamy miłą niespodziankę, zaproszenia, które z chęcią Wam przekażemy, tak abyście mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu wspólnie z nami. Liczba zaproszeń jest ograniczona. Zapraszamy do kontaktu.

Chcesz przetestować rozwiązanie, zapraszamy na testy:

Formularz na Trial Cisco Meraki Trial Formularz – bezpłatny test Umbrella

Pozdrawiamy,

Zespół Netprof