Zapraszamy serdecznie do udziału w webinarze pt: „Przegląd technologii Cisco SD-WAN i nowe portfolio routerów serii Catalyst 8000”. Technologie SD-WAN stają się coraz bardziej popularne wśród przedsiębiorstw różnej wielkości, a rozwiązanie Cisco SD-WAN z powodzeniem zostało wdrożone u wielu klientów w Polsce. Firma Cisco w ostatnich miesiącach wprowadziła wiele nowych funkcjonalności – znacząco zwiększających zakres zastosowania Cisco SD-WAN, a także ułatwiających korzystanie z sieci SD-WAN z poziomu centralnego kontrolera. Dodatkowo od ponad pół roku dostępne są routery nowej serii Catalyst 8000 – o znacznie większej wydajności, niż ich odpowiedniki serii ISR4000 lub ASR1000 – w przystępnych cenach.

Rejestracja na wydarzenie:
Dostępne terminy:
20 października 2021
24 listopada 2021
15 grudnia 2021
Czas trwania spotkania: 2 godziny
godziny: 09:00 – 11:00

Zarejestruj się

 

W trakcie tego webinaru eksperci Cisco zajmujący się routingiem w szczegółach przejdą przez nowości z zakresu SD-WAN, nie zapominając o wprowadzeniu do technologii dla osób niezwiązanych wcześniej z tą technologią. Przedstawią również nowe portfolio produktów. Zwieńczeniem webinaru będzie przegląd obecnych promocji cenowych.

Zagadnienia, które zostaną omówione w trakcie spotkania:

  • Cisco SD-WAN – ogólny opis technologii
  • Cisco SD-WAN – nowości – takie jak obsługa punktów dostępu do sieci bezprzewodowej w systemie SD-WAN, aplikacja do wdrażania urządzeń i wiele innych
  • Przegląd przez portfolio routerów Catalyst 8000
    • Wartość dodana z zastosowania routerów Catalyst 8000 w SD-WAN
  • Licencje DNA oraz promocje cenowe