Serdecznie zapraszamy 27 maja o godz. 10:00 na webinarium z serii Cisco Talks: SD-WAN – bezpieczny fundament do SASE: Warto spojrzeć w niedaleką przyszłość.

Wybierając dziś rozwiązanie technologiczne dotyczące sieci WAN warto zastanowić się czy oprócz zapewnienia bieżących potrzeb, pozwala ono również na elastyczność w planowaniu kolejnych faz rozwoju np. możliwość decyzji dotyczących uruchomienia warstwy bezpieczeństwa w wybranym modelu, a w szczególności w ramach architektury SASE.

Cisco SD-WAN pozwala przekształcić routery Cisco w zaawansowane, wielowarstwowe urządzenia zabezpieczające z firewallem stanowym uwzględniającym aplikacje, konfiguracją IPS, filtrowaniem adresów URL, ochroną przed malwerem i stałym monitorowaniem DNS. W rezultacie użytkownicy końcowi, zarówno w centrum danych, oddziałach, kampusach lub zdalnych placówkach, mogą korzystać z ochrony przed rozmaitymi zagrożeniami bliżej źródła. Te same mechanizmy można uruchomić w chmurze jako Cisco Secure Gateway. Ostatnią możliwością jest zintegrowanie rozwiązania Cisco SD-WAN z dowolnym firewallem np. Cisco Firepower Threat Defense.

W trakcie sesji zostanie omówiony i zademonstrowany aktualny model bezpieczeństwa dla sieci SD-WAN oraz model SASE i możliwość wykorzystania go w przyszłości.

REJESTRACJA

Więcej informacji o webinariach Cisco Talks na stronie: Cisco Talks – opisy sesji

Zapraszamy,
Zespół Netprof