Serdecznie zapraszamy na kolejne webinarium z serii Cisco Talks, które odbędzie się 13 maja o godz. 10:00. Temat tego spotkania to “Nie mam dostępu do aplikacji – gdzie jest problem? Jak całościowo monitorować transmisję wewnątrz firmy oraz ruch przez Internet”.

Infrastruktura sieciowa w wielu przedsiębiorstwach nie była do tej pory przygotowana na tak dużą zmianę sposobu pracy, co często może być przyczyną problemów z dostępem do aplikacji, a w przypadku systemów wideokomunikacyjnych staje się dokuczliwe dla dużej grupy użytkowników. Jednak stwierdzenie czy źródłem problemu jest np. stacja robocza, łącze do Internetu, sieć operatora usług internetowych, przepustowość firmowej sieci WAN czy konfiguracja mechanizmów QoS, nie jest zagadnieniem prostym. Narzędziem, które może całościowo wspomóc taką diagnostykę jest Cisco ThousandEyes.

W trakcie sesji eksperci z Cisco omówią i przedstawią demonstrację tego systemu, który pozwala m.in. na radykalne zmniejszenie parametru MTTR (Mean Time To Repair) dla różnych obszarów:

  • Systemy transakcyjne WWW – np.: systemy dostępu do aplikacji e-Commerce, ale też systemy wewnętrzne, służące pracownikom organizacji
  • Systemy dostępu zdalnego i aplikacje do współpracy dla pracowników, z wykorzystaniem technologii VPN
  • Sieci rozległe (WAN), w tym w szczególności sieci rozległe wykorzystujące dwa lub więcej łączy, a także technologie IWAN, SD-WAN

REJESTRACJA

Więcej informacji o webinariach Cisco Talks znajdziesz na stronie: Cisco Talks

Zapraszamy,
Zespół Netprof