Promocja „First Year on Us” obowiązuje od 1 października 2019r. do 25 lipca 2020r. Każdy klient, który zakupi nową licencję na zarządzanie chmurą Cisco Meraki na co najmniej 3 lata, otrzyma dodatkowy rok bez żadnych dodatkowych kosztów! Dodatkowe 365 dni zostaną dodane do dashboardu Meraki automatycznie wraz z dodaniem nowych licencji.

Przedłużenia licencji nie kwalifikują się na dodatkowy rok. Promocja jest ważna tylko na nowe licencje na okres 3 lub więcej lat, dla nowych i obecnych klientów Meraki. Nie ma przy tym ograniczenia liczby kwalifikujących się licencji na klienta i nie ma znaczenia również wielkość transakcji.

Każdy klient, który dokonał zakupu kwalifikującej się licencji między 28 lipca 2019r. a 1 października 2019r. będzie miał także uhonorowany dodatkowy rok. Meraki wprowadzi zmiany w jego licencjach do końca listopada 2019r.

Linie produktowe Meraki kwalifikujące się do oferty to: MR, MS, MX, MV, SM, MI, MR Advanced i MR Advanced Upgrade (MR + Umbrella).

Z tej promocji mogą skorzystać także klienci, którzy chcą uaktualnić swoje bezpłatne 100 lub Legacy Systems Manager do płatnego konta Systems Manager przy zakupie 3 lub 5-letnich licencji.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie First Year On Us

Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami,
Zespół Netprof