Instytucje szkolnictwa są obecnie popularnym celem ataków ze strony złośliwego oprogramowania. Studenci i pracownicy używają swoich laptopów, tabletów i smartfonów, aby uzyskać dostęp do danych w dowolnym miejscu – zarówno na terenie szkoły, jak i poza nią. W rezultacie użytkownicy są bardziej narażeni na zainfekowanie złośliwym oprogramowaniem, a tym samym szkoły i uniwersytety stają w obliczu zwiększonego ryzyka.

Profesjonalne zabezpieczenie Cisco Umbrella® zapewnia pierwszą linię obrony przed zagrożeniami w Internecie uczniów i pracowników, niezależnie od urządzenia, którym się posługują. Usługa zapewnia organizacjom także widoczność potrzebną do ochrony dostępu do Internetu oraz kontroli treści. Dzięki Cisco Umbrella szkoły i uczelnie mogą wcześniej powstrzymywać infekcje przed złośliwym oprogramowaniem, szybciej identyfikować już zainfekowane urządzenia i zapobiegać wyciekom danych.

Atakujący rozpowszechniają spam, złośliwe oprogramowanie i inne zagrożenia głównie przy użyciu poczty e-mail. Aby zapobiec naruszeniom, potrzebujesz niezawodnego rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa poczty e-mail. Cisco Email Security to Twoja obrona przed phishingiem, naruszeniami zabezpieczeń biznesowej poczty e-mail i oprogramowaniem ransomware.

W najnowszej ofercie Cisco, uczniowie otrzymują darmowy pakiet Umbrella Education lub 80% rabatu na pakiet Umbrella Insights, a kupując rozwiązania Cisco Email Security dla Twojej instytucji w sektorze edukacji, płacisz tylko za 1 na 10 licencji dla uczniów i studentów.

Porównanie pakietów Cisco Umbrella

Serdecznie zapraszamy na specjalny webinar zaplanowany na 8 maja 2019, podczas którego przedstawione zostaną zalety i funkcjonalności rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa Cisco Umbrella oraz szczegóły oferty specjalnej adresowanej do sektora edukacji.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej informacji na stronie: Specjalna oferta Cisco dla sektora edukacji

Zapraszamy,
Zespół NetProf